Bitcoin Poker

Poznaj Nitty-Gritty gry w pokera z Bitcoinem

Poker Bitcoin to jedna z najpopularniejszych gier w kasynach Bitcoin. Dzieli podstawowe zasady standardowych gier w pokera, ale ta pierwsza oferuje specjalne poprawki do wrażeń z gry jako takich. Grając w pokera Bitcoin, stawiasz zakłady za pomocą bitcoinów (BTC) – co pozwala cieszyć się ekskluzywnymi bonusami do gier Bitcoin.

Dla niewtajemniczonych analiza szczegółów bitcoinów może być złożona. Zasadniczo jednak bitcoiny są wirtualnymi i zdecentralizowanymi środkami wymiany. Oznacza to, że żaden bank centralny, firma ani żadna strona trzecia nie kontroluje Bitcoin. Te cechy bitcoinów umożliwiają wysyłanie i otrzymywanie pieniędzy w dowolnym miejscu i czasie.

Teraz wyobraź sobie używanie tej innowacyjnej cyfrowej waluty podczas gry w pokera online. Możesz grać anonimowo na różnych platformach pokerowych Bitcoin, korzystać z błyskawicznych wpłat i wypłat, płacić minimalne opłaty transakcyjne i nie tylko. Najlepsze jest to, że możesz cieszyć się tymi ekskluzywnymi korzyściami w różnych wariantach gry w pokera Bitcoin. Ale zanim postawisz zakład kryptowalutowy, musisz najpierw zapoznać się z tą grą, korzystając z tego przewodnika.

Wyjaśnienie 6 popularnych żargonów pokerowych

Możesz cieszyć się grą w pokera Bitcoin na dwa sposoby – poprzez turnieje lub gry RNG (Generator liczb losowych). Gry RNG obejmują walkę z oprogramowaniem, podczas gdy turnieje obejmują dołączenie do pokoju pokerowego i wirtualne zmierzenie się z graczami z całego świata.

Niezależnie od wybranej gry, do zrozumienia tej gry konieczne jest zapoznanie się ze slangami, terminami i żargonami związanymi z pokerem Bitcoin. Zapoznaj się ze stołami pokerowymi, rozumiejąc podstawowe żargony pokerowe:

1 | Ante – Ante to niewielka część pieniędzy, którą każdy gracz musi włożyć do puli na początku rozdania pokera. Jest traktowany jako wymuszony zakład, ponieważ gracze są zobowiązani do rozstawienia określonej kwoty przed otrzymaniem swoich kart.

2 | Żaluzje – Są to obowiązkowe zakłady postawione przez dwóch graczy przed rozpoczęciem gry. Ciemne mogą być klasyfikowane jako duże ciemne (wnoszą większą kwotę do puli) i małe ciemne (wnoszą połowę dużej ciemnej). Zwykle dwóch pierwszych graczy na lewo od rozdającego lub przycisku podrzuca odpowiednio małą i dużą ciemną.

3 | Wpisowe – Odnosi się do minimalnej kwoty pieniędzy, jakiej gracz potrzebuje, aby wziąć udział w grze w pokera.

4 | Karty otworów – To są zakryte karty rozdane graczowi. W grach Hold’em zakryte karty to pierwsze dwie pierwsze karty rozdane graczowi.

5 | Karty wspólne – Odkryte karty, które wszyscy gracze dzielą w grze. W Texas Hold’em gracze muszą stworzyć możliwie najlepszy układ pokerowy, łącząc swoje karty własne z niektórymi kartami wspólnymi.

6 | Akcja – odnosi się do kolejki gracza do działania. Gracze mogą rozdawać swoje karty w następujący sposób:

  • Połączenie – Odnosi się to do dopasowania zakładu postawionego przez poprzedniego gracza.
  • Podnieść – Dotyczy to zwiększenia kwoty poprzedniego zakładu.
  • Zagięcie – Odnosi się to do wycofania się z gry poprzez rezygnację z ręki.
  • Czek – Odnosi się to do niezakładania zakładu podczas rundy i przekazywania akcji następnemu graczowi.
  • Wszystko w – Odnosi się to do obstawiania całego żetonu gracza w danym rozdaniu.

Bitcoin poker oferuje bogaty słowniczek i chociaż niektóre terminologie są łatwe do rozszyfrowania, niektóre słowa mogą wydawać się niejednoznaczne.

9 rozdań Bitcoin Poker w rankingu od najlepszych do najgorszych

Zanim zagłębisz się w podstawowe zasady pokera Bitcoin, musisz najpierw wiedzieć, jakie ręce są używane w grze. Bitcoin poker używa tych samych rankingów rąk, co standardowe warianty pokera. Każde rozdanie składa się zazwyczaj z pięciu kart do gry i podlega systemowi rankingowemu. Twoja wypłata będzie zależeć od rankingu twojego układu.

Zwróć uwagę, że karty zawarte w pewnym rozdaniu są wyświetlane zgodnie z ich wartością pipsa. Oznacza to, że figury są klasyfikowane od najwyższego do najniższego A-K-Q-J. W międzyczasie gra szereguje karty z liczbami, przy czym 10 oznacza najwyższą, a 1 najniższą.

Jeśli grasz w pokera z 52 kartami, masz szansę zdobyć 9 rozdań. Oto najlepsze i najgorsze układy, jakie możesz zebrać w pokerze Bitcoin:

Ranga 1: Royal Flush – To rozdanie ma najwyższą możliwą rangę w grze. Składa się z asa, króla, królowej, waleta i 10-kartowej karty, wszystkie w tych samych kolorach.

Ranga 2: Poker – To rozdanie obejmuje pięć kolejnych kart w pasujących kolorach.

Ranga 3: Kareta – To rozdanie obejmuje cztery karty o tej samej wartości i jedną losową kartę.

Ranga 4: Full House – To rozdanie obejmuje trójkę i parę.

Ranga 5: Flush – To rozdanie obejmuje pięć nie następujących po sobie kart w pasujących kolorach.

Ranga 6: Prosto – To rozdanie obejmuje pięć kolejnych kart w różnych kolorach.

Pozycja 7: Trzy z rodzaju – To rozdanie obejmuje trzy karty o tej samej wartości i dwie karty o różnych wartościach.

Ranga 8: Dwie pary – To rozdanie obejmuje jedną losową kartę i dwie pary.

Ranga 9: para – To rozdanie obejmuje dwie karty o tej samej wartości i trzy losowe karty.

Aby wygrać odmieniające życie wygrane, musisz dążyć do uzyskania pokera królewskiego, ponieważ ta ręka ma najwyższą wygraną. Haczyk polega na tym, że ma również najbardziej nieuchwytne prawdopodobieństwo. W międzyczasie, jeśli nikt w grze nie utworzył żadnego z wyżej wymienionych układów, wygrywa ręka z najwyższą wartością kart.

Podstawowe zasady gry w Bitcoin Poker

Jedną z ulubionych odmian pokera do gry w pokera jest Texas Hold’em. Gra oferuje prostą rozgrywkę i wciągającą akcję bukmacherską. Celem gry w Texas Hold’em jest stworzenie najlepszego możliwego układu pięciokartowego przy użyciu kart własnych i kart wspólnych. Zapoznaj się z Texas Hold’em poniżej.

  1. Właściwa gra rozpoczyna się po ustaleniu rozdającego. Dwóch graczy rzuca w ciemno (dużą i małą), a następnie rozdawane są karty własne.
  2. W tym momencie gry każdy gracz zdecyduje, czy spasować, sprawdzić, czy podbić. Następnie trzy karty wspólne lub „flop” zostaną wyłożone odkryte na stół i rozpocznie się nowa runda licytacji, w której gracze będą mogli sprawdzić lub spasować, stawiając zakład bez utraty ręki..
  3. Po tym, jak wszyscy gracze wykonają swoje akcje w rundzie flopa, rozdana zostanie czwarta karta wspólna, po której nastąpi kolejna sesja licytacji. Ta runda jest również nazywana „turą”.
  4. Ta część gry – nazywana również „riverem” – krupier ujawni piątą i ostatnią kartę wspólną, po której nastąpi kolejna runda licytacji..

Po czterech rundach licytacji gra kończy się wyłożeniem kart. Pozostali gracze (ci, którzy nie spasowali) ujawnią swoje pięciokartowe ręce. Ten, kto ma najwyższą rękę w rankingu, wygrywa pulę.

Zasil swoje konto gracza za pomocą Bitcoinów w 3 prostych krokach

Używanie bitcoinów do gry w pokera online nie wymaga szalonych umiejętności ani skomplikowanych procesów. W rzeczywistości możesz grać w pokera bitcoin w trzech prostych krokach:

Krok 1. Zdobądź portfel Bitcoin

Przed dokonaniem pierwszej wpłaty w kasynach Bitcoin musisz najpierw mieć portfel. Portfele Bitcoin to programy potrzebne do przechowywania cyfrowej waluty. Możesz wybierać spośród podstawowych rodzajów e-portfeli: na ciepło i na zimno. Popularne portfele to portfele Bitcoin połączone z Internetem, takie jak portfele mobilne i stacjonarne. W przeciwieństwie do tego zimne portfele są portfelami elektronicznymi offline. Przykładem są portfele sprzętowe, które można podłączyć do komputera przez port USB. Większość graczy woli zimne portfele, ponieważ stanowią one mniejsze ryzyko dla hakerów i innych nielegalnych działań online.

Krok 2. Kup swoje Bitcoiny

Po nabyciu preferowanego portfela elektronicznego możesz przystąpić do zakupu bitcoinów. Możesz kupić cyfrową walutę w różnych kantorach. Niektóre z popularnych opcji to Cubits, Coinbase, Bitfinex, Bitstamp i inne. Twoje bitcoiny zostaną przelane na Twój portfel po zakupie.

Krok 3: Zasil swoje konto gracza za pomocą BTC

Teraz, gdy masz już kilka bitcoinów, możesz przejść do kasy lub sekcji płatności wybranego pokoju pokerowego Bitcoin i wybrać BTC jako sposób płatności. Transakcje kryptograficzne będą wymagały podania adresu Bitcoin, aby zdeponować krypto na koncie pokerowym.

Wykonując te trzy kroki, możesz uzyskać dostęp do szybszych wpłat i wypłat, anonimowych gier i nie tylko.

Czego powinieneś szukać w pokoju pokerowym Bitcoin

Jeśli dołączasz do turnieju pokerowego, pamiętaj, że nie wszystkie pokoje pokerowe akceptują Bitcoiny. W tym przypadku kasyno online o ugruntowanej pozycji jest idealnym wyborem do gry w pokera Bitcoin, ponieważ oferuje bezpieczniejsze i bardziej niezawodne środowisko płatności. Ponadto uznane pokoje pokerowe współpracują z najlepszymi dostawcami oprogramowania. Mając to na uwadze, możesz spodziewać się płynnego działania gry. Oprócz tego, przed złożeniem pierwszego depozytu bitcoin należy również wziąć pod uwagę następujące czynniki.

1 | Status prawny pokoju pokerowego

Przepisy dotyczące gier online różnią się na każdym terytorium. Na przykład przestrzeń gier w USA jest szarą strefą dzięki regulacjom międzystanowym dotyczącym gier. Jeśli gry online są legalne w Twoim kraju, jest prawdopodobne, że gry Bitcoin są również legalne. Niektóre kraje, które zezwalają na gry online, to Wielka Brytania, Szwecja, Meksyk i Niemcy.

2 | Biblioteka gier

Texas Hold’em to jedna z najpopularniejszych gier pokerowych w branży gier. Wiele kasyn Bitcoin oferuje grę w różnych limitach zakładów i rozmiarach stołów. Ale granie w ten sam wariant pokera na pętli może być nudne. Jeśli chcesz poszerzyć swoje umiejętności pokerowe lub po prostu cieszyć się innymi odmianami pokera, wybierz pokój pokerowy, w którym znajduje się bogata biblioteka gier. Niektóre popularne odmiany pokera to Omaha hi, razz, stud i inne.

3 | Opcje freerolli

Pokerowe freerolle to turnieje pokerowe, które nie wymagają wpisowego. Innymi słowy – możesz grać za darmo. Najlepsze jest to, że większość turniejów freeroll oferuje nagrody za prawdziwe pieniądze. Granie na poker roomach, które oferują freerolle, jest jak złapanie dwóch pieczeni na jednym ogniu – możesz ćwiczyć swoje umiejętności pokerowe bez ryzykowania swoich zapasów i masz szansę wygrać pulę. Należy jednak pamiętać, że większość darmowych turniejów pokerowych nie oferuje ogromnych pul nagród.

4 | Ruch gracza

Wyobraź sobie, że wchodzisz do legalnego pokoju pokerowego z najwyższej klasy oprogramowaniem i bogatą biblioteką gier, aby dowiedzieć się, że masz tylko jednego lub dwóch graczy do gry. Jeśli poker room Bitcoin ma niski ruch graczy, są szanse, że pule nagród są również nominalne. Pokoje pokerowe o dużym natężeniu ruchu przyjmują wielu graczy. To utrzymuje pokoje pokerowe, umożliwiając im prowadzenie bardziej wyszukanych i większych jackpotów oraz promocji. Problem polega na tym, że jeśli grasz w pokojach pokerowych Bitcoin o dużym natężeniu ruchu, spodziewaj się, że będziesz konkurować z zazwyczaj tysiącami graczy.

Oprócz wyżej wymienionych funkcji poker roomu, musisz także obserwować strony, które oferują fantastyczne bonusy i promocje. Jednym z czynników, które sprawiają, że kasyno online jest idealnym miejscem do gier, są jego bonusy. Więc upewnij się, że maksymalizujesz te korzyści i ciesz się mnóstwem bonusów depozytowych, nagród cashback, zachęt lojalnościowych i nie tylko, aby jak najlepiej wykorzystać swoje sesje zakładów. Wrzuć korzyści płynące z gier Bitcoin do tych przywilejów, a na pewno będziesz cieszyć się bezproblemową i satysfakcjonującą grą online – wszystko w zaciszu własnego domu.

Published
Categorized as Poker